... Photoshop & Light Room tutorial

Make Your Dreams Reality

advanced divider

Nine Plus Industrial Photography Training is one of the companies affiliated to Megat International Art and Industry Holding. Nurturing and helping the small and large industrial units of the country and with it the independent enthusiasts of learning the various courses offered were established. In order to meet the daily needs of industrial photography of its domestic products and units These units are used to help Esteghlal in the field of industrial and advertising photography of these units. In addition, due to the welcome of independent individuals, units are also formed in a completely private manner for complete training in industrial photography, advertising photography and design and graphics training. It is pollen.

5/5 - (2 امتیاز)

کلاسهای آموزش فوتوشاپ

کلاس های خصوصی و کاربردی آموزش فتوشاپ و ادیت عکس صنعتی

بیست سال پیش، زمانی که در سال ۱۹۹۰ توماس نول آمریکایی اولین نسخه رسمی از نرم افزار فوتوشاپ را معرفی نمود، شاید خوش بین ترین طرفدارها نیز تصور نمی کرندن که روزی این نرم افزار به محبوب ترین، شناخته شده ترین و به راستی پر کاربردترین نرم افزار نسل بشر تبدیل گردد. پیش از خلق فتوشاپ و گسترش آن به شکل امروزی که تقریبا تمامی فرایندهای عکاسی و ادیت به این برنامه ختم می شوند، عکاسان ، عکس های خود را به صورت نقاشی بر روی نگاتیو ها رتوش می کردند و با شیوه های گوناگون سعی بر بهبود عکس های خود داشتند. آن ها برای خلق کردن عکس های متفاوت، از فیلترهای رنگی بهره می بردند و با فرایندهای پیچیده در تاریکخانه ها به ظهور عکس هایشان می پرداختند. که این بخش جدا نشدنی در مبحث آموزش عکاسی صنعتی میباشد.

آن ها با استفاده از کلاژها کار مونتاژ را انجام می دادند که این فرایندها گاهی بسیار دشوار و با ریسک بالایی انجام می گرفت. امروز اما با پیدایش عکاسی دیجیتال و نرم افزارهای گوناگون ادیت عکس، عکاسی روندی متفاوت را در پیش گرفته است و خلاقیت های جدید و متفاوتی پا به عرصه نهاده است. این نرم افزارها بخصوص در هنر تبلیغات و فضای عکاسی صنعتی نقشی کلیدی ایفا کرده اند و می توان گفت که عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بدون حضور آن ها از کاستی بزرگی رنج خواهند برد، چراکه می توان گفت شاید امروزه در تصاویر تبلیغاتی و صنعتی سهم ادیت و جلوه های ویژه بسیار بیشتر از خود عکاسی است و این امر اهمیت بالای نرم افزارهای ادیت عکس و در راس هرم آن ها فتوشاپ را نشان می دهد. و باید در ژانر آموزش عکاسی صنعتی کاملا به آن پرداخته شود.

نحوه آموزش در این دوره ها

تفاوت آموزش عکاسی صنعتی در این دوره ها با دوره های پیشین و یا حتی دوره های آموزش عمومی در نوع ارایه مباحث آموزشی است. در طراحی این دوره ها سعی شده است تا بیشتر مباحث به صورت تجربی منتقل شده و از توضیحات اضافی و گاه بی استفاده پرهیز شود. هنرجویان در این دوره ها به طور مستقیم آنچه را که می بایست بدانند فرا گرفته و به صورت ۱۰۰٪ کاربردی با مباحث آشنا شده و آنها را به کار خواهند گرفت. پس از مرحله آموزشی پیشرفته نیز دوره ای طراحی شده است تا کسانی که به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی نیاز به آموزش ترفندها و تکنیک های خاص در ژانر صنعتی دارند بتوانند از این دوره نیز استفاده نمایند.

فتوشاپ مقدماتی

فراگیری مراحل مقدماتی ویرایش تصاویر

فتوشاپ کاربردی و ترفندها

( پیش نیاز، گذراندن دوره پیشرفته می باشد )

کلاسهای آموزش تخصصی نرم افزار لایت روم

کلاس های خصوصی و کاربردی آموزش لایت روم و تنظیم تخصصی رنگ

آموزش طراحی و گرافیک چاپی و صنعتی

پس از آموزش عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و تنطیم رنگهای حرفه ای ، برای استفاده از آثار خلق شده در تبلیغات خارجی و بسته بندی های داخلی و … نیازمند علم طراحی گرافیک و برای استفاده فایل خروجی در چاپ نیاز به دانش و ترفند های چاپ میباشد . استفاده مناسب عکس های صنعتی در جایگذاری تصویر ،‌استفاده مناسب از فونتها و رنگهای مرتبط با محصول و خدمات ، نوع آوری و ایده پردازی در جهت تولید و خلق یک اثر تبلیغاتی در کنار رعایت نکات و ترفند های چاپ ، همه و همه نیازمند فراگیری و آموزش مناسب در این زمینه میباشد که دانشجویان پس از گذراندن جلسات مرتبط و پس از فراگیری تکنیک ها و ترفندهای یاد شده آمادگی کامل را در جهت ایده پردازی ، عکاسی ،‌رتوش ،‌ تنظیم رنگ خروجی و نیز طراحی و پیاده سازی موارد مختلف تبلیغاتی را خواهند داشت.

دوره های خصوصی نرم افزارهای تخصصی

0 -021
تلفن سرارسری رزرو و دریافت اطلاعات

Information & Reservation Phone

For information about holding private industrial photography classes, general organizational and corporate classes, as well as holding and hours of private classes in graphic software, please only contact the number listed in this section

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .

Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.