... About Us

Make Your Dreams Reality

advanced divider

Nine Plus Industrial Photography Training is one of the companies affiliated to Megat International Art and Industry Holding. Nurturing and helping the small and large industrial units of the country and with it the independent enthusiasts of learning the various courses offered were established. In order to meet the daily needs of industrial photography of its domestic products and units These units are used to help Esteghlal in the field of industrial and advertising photography of these units. In addition, due to the welcome of independent individuals, units are also formed in a completely private manner for complete training in industrial photography, advertising photography and design and graphics training. It is pollen.

5/5 - (5 امتیاز)

درباره آکادمی آموزش عکاسی صنعتی ناین پلاس

آکادمی ناین پلاس در سال ۱۳۹۸ در جهت تعلیم و پرورش نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه های عکاسی صنعتی – طراحی گرافیک – روتوش صنعتی و طراحی سه بعدی و معماری توسط هلدینگ مگات تاسیس و به صورت کاملا خصوصی شروع به فعالیت نموده است . پس از بررسی ها و آنالیزهای چند ساله و با توجه به نواقص بیشماری که گاهاً آموزشگاه ها و موسساتی که در زمینه تدریس عمومی و خصوصی موارد یاد شده دارا می باشند بعضاً شاهد عدم رضایت دانش آموختگان پس از گذراندن دوره های متعدد و در بازار کار نهایی بوده ایم .

این مجموعه با هدف آموزش صد درصد کاربردی و حرفه ای نسبت به نیاز کاربران به صورت خصوصی و یا در جهت آموزش نیروهای عمومی صنایع مختلف که در جهت رفع نیازهای داخلی خود ( عکاسی صنعتی از محصولات قطعات و خطوط تولید و یا طراحی های چاپی و … ) اقدام به درخواست آموزش و یادگیری می نمایند بصورت هدفمند تشکیل گردیده است. در کنار آموزش حرفه ای و کاربردی به مشتاقان این امر و یا صنایع ذکر شده این مجموعه نیازمند پرورش نیروهای کارآمد مشتاق در زمینه های کاری هلدینگ بین المللی مگات بوده تا با گسترش روزانه این هلدینگ و اعطای نمایندگی در کشورهای هدف بتوان از بین دانشجویان نخبه جهت تکمیل کادر فنی از نیروهای تحت تعلیم خود بهرمند گردد. آکادمی ناین پلاس در کنار فعالیت مستقل خود به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ بین المللی مگات می باشد.

آموزش ها در دو بخش صنعتی و عمومی ارائه می گردد

پکیج های آموزش صنعتی : سازمانی/شرکتی

در آموزش های صنعتی آکادمی ناین پلاس ، آموزش عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و نیز آموزش طراحی و گرافیک بصورت صد درصد هدفمند و به نسبت صنعت و خدمات مورد سفارش ارائه می گردد که بدیهیست در این زمینه نیازی به آموزش و پرورش کلیه مباحث مقدماتی تا پیشرفته کلیه بخش ها نبوده و دانشجو تنها به نسبت هدف اصلی فعالیتی که پس از آموزش نیاز به آن دارد اقدام به فراگیری مطالب می نماید و این دوره ها کاملا کاربردی و با هدف اصلی تولیدات و خدمات کارفرما آنالیز و پیاده سازی می گردد و از مباحث متفرقه و موارد کلی که نیازی به یادگیری در آن صنعت مربوطه ندارد کاسته شده و به زمان آموزش و تمرین و ترفند های اختصاصی صنعت هدف افزوده می گردد. 

با توجه به فراگیر شدن فروشگاه های اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ و پیج های مختلف فروشگاهی ، یکی از قشرهای متقاضی آموزش عکاسی صنعتی ، صاحبان این نوع وب سایت ها و پیج های فروشگاهی میباشند ،‌با توجه به تعداد بسیار بالای محصولات قابل ارائه در فروشگاه ها و تغییرات روزانه کلیه این موارد و از همه مهمتر هزینه های بسیار بالای عکاسی صنعتی حرفه ای ( که با توجه به نوع ارائه عکس و سایز آن چندان ضروری نیست ) امکان همکاری با مجموعه های عکاسی صنعتی برای اینان فراهم نبوده و با توجه به موارد ذکر شده خود ترجیح میدهند با تجهیزاتی مناسب و کمترین هزینه در کنار آموزش متناسب با این نوع عکاسی صنعتی در این زمینه به خودکفایی رسیده و نیازهای روزانه فروشگاه و صفحات خود را مرتفع سازند که دو نوع پکیج برای عکاسی صنعتی از محصولات فروشگاه های اینترنتی و صفحات فروشگاهی توسط آکادمی ناین پلاس دیده شده است که در بخش مربوطه به صورت کامل ارائه گردیده. 

پکیج های عمومی و خصوصی :

در این پکیج های آموزش ، کلیه آموزش های عکاسی صنعتی ، آموزش عکاسی تبلیغاتی و آموزش طراحی و گرافیک بصورت کاملا خصوصی و در محل آکادمی آموزش ناین پلاس برگزار شده و کلیه مباحث بصورت جداگانه و از ابتدا در کلیه زمینه های مختلف درسی ارائه می گردد و مباحث بصورت عمومی و غیر هدفمند ( به نسبت تولیدات ، محصولات و حتی خدمات خواستی ) می باشد و پس از پایان دوره های آموزشی دانشجو به نسبت علایقی که دارد میتواند در کلیه زمینه ها و یا در زمینه ای بخصوص به صورت تجاری فعالیت نماید . در کنار پکیج های آموزش عکاسی صنعتی و آموزش طراحی و گرافیک با توجه به درخواست های زیاد کلاسهای آموزش کامل اتوکد و نرم افزار ۳ دی مکس نیز در زمینه طراحی پلان و معماری داخلی به تازگی اضافه گردیده است که این دو نرک افزار تنها در بخش های آموزش های عمومی ارائه گردیده و در در حال حاضر در پکیج های صنعتی این دو نرم افزار ارائه نمی گردد.

در کلیه این پکیج ها امکان تجهیز و راه اندازی بخش های سخت افزاری و نرم افزاری توسط کارشناسان آکادمی ناین پلاس فراهم بوده و در کنار آن به دو صورت واحد سیار و درون سازمانی این آموزش ها ارائه می گردد . در پکیج های واحد سیار اساتید در محل کارفرما حضور یافته و با توجه به نوع پکیج انتخابی کلاسهای عمومی و افرادی را تشکیل میدهند . در پکیج های درون سازمانی نیز دانشجویان با معرفی نامه از کارفرمای مربوطه اقدام به ثبت نام و حضور در کلاسهای داخل آکادمی مینماید و کلیه جلسات در محل آکادمی ناین تشکیل میگردد

دوره های خصوصی نرم افزارهای تخصصی

0 -021
تلفن سرارسری رزرو و دریافت اطلاعات

Information & Reservation Phone

For information about holding private industrial photography classes, general organizational and corporate classes, as well as holding and hours of private classes in graphic software, please only contact the number listed in this section

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .

Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.