...Nine Plus Target

Make Your Dreams Reality

advanced divider

Nine Plus Industrial Photography Training is one of the companies affiliated to Megat International Art and Industry Holding. Nurturing and helping the small and large industrial units of the country and with it the independent enthusiasts of learning the various courses offered were established. In order to meet the daily needs of industrial photography of its domestic products and units These units are used to help Esteghlal in the field of industrial and advertising photography of these units. In addition, due to the welcome of independent individuals, units are also formed in a completely private manner for complete training in industrial photography, advertising photography and design and graphics training. It is pollen.

4.5/5 - (2 امتیاز)

هدف شکل گیری

هدف از تشکیل چنین آکادمی آموزشی این است که در جهان امروز با با گسترش روز افزون تکنولوژی و تولید گجت های هوشمند و فراگیر شدن آنها میان افراد تمام جوامع دنیا علم فروش و تبلیغات بیش از پیش به هم گره خورده است و کلیه مراکز و مجموعه های خدماتی و تولید در سراسر جهان نیازمند تبلیغاتی هدفمند و پیشرو می باشند تا از طریق آن بتوانند توان رقابت خود را با دیگر رقبا با ببرند ، چرا که هر قصوری در این زمینه با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و نیز سرعت انتقال دیتا و اطلاعات در سراسر جهان باعث شکست در زمینه های مختلف می گردد. لازمه بروز بودن و در کورس رقابت قرار گرفتن در کنار علم ، تکنولوژی و دانش فنی ، تولید محتوا از محصولات و خدمات به بهترین شکل ممکن است که شالوده کلیه این موارد به عکاسی صنعتی ، هنری ، تبلیغاتی و گرافیک برمیگردد. با توجه به آنکه برخی از مجموعه های خدماتی و تولیدی کشور بصورت روزانه در حال تولید محصولات جدید و برند های مختلف خدمات خود هستند همکاری با واحدهای عکاسی صنعتی و یا تبلیغاتی و حتی مجموعه های قوی در زمینه گرافیک بسیار زمانبر و با هزینه های بالا امکان پذیر است .

این نوع خدمات برای مجموعه هایی که از تعدد تولید روزانه برخوردار نیستند و یا مجموعه هایی که بسیار در تغییر و تحولات روزانه قرار ندارد بسیار مطمئن تر و مرقوم بصرفه تر است و چه بسا از کیفیت بسیار بالاتری هم چه نسبت به خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و یا گرافیک برخوردار باشند . اما روی سخن ما و هدف اصلی آکادمی ناین پلاس با مجموعه هایی است که با توجه به تعدد تولیدات و خدمات روزانه نیازمند تهیه و تولید مستمر دیتا در جهت عکسهای تبلیغاتی-عکسهای صنعتی-صفحات گرافیکی و تبلیغی مختلف برای درج در مجلات ، بیلبوردها و تبلیغات محیطی و داخلی میباشند . آکادمی ناین پلاس به این مجموعه ها کمک خواهد نمود تا با پرورش و آموزش حرفه ای و تخصصی نیروهای داخلی خود آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و نیز گرافیک را بصورت کاملا تخصصی ( نسبت به تولیدات ،‌خدمات و نیازمندی های همان مجموعه ) فراگیرند و با تجهیز مناسب سخت افزاری و نرم افزاری بتوانند نیازهای داخلی خود را در زمینه های عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی ، طراحی و گرافیک با واحد های آموزشی آکادمی ناین پلاس مرتفع سازند .

خدمات قابل ارائه ناین پلاس جهت رفع نیازهای ذکر شده

آکادمی آموزشی ناین پلاس خدمات زیر را در جهت رفع نیازهای ذکر شده ارائه خواهد داد :

امید است با توجه به هدف اصلی هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات و آکادمی آموزشی ناین پلاس که برای اولین بار در سطح کشور پیاده سازی گردیده است بتوانیم کمک شایانی در مرتفع سازی نیازهای عکاسی صنعتی و خدمات طراحی و گرافیک مجموعه های کوچک و بزرگ صنعتی در کشور نماییم. از سویی در تلاشیم تا دوره های مختلف دیگری را نیز به زودی به واحد های آموزشی خود اضافه نموده و با توجه به رایزنی ها و مکاتباتی که با آموزشگاه های بزرگ دنیا داشته ایم بتوانیم مدرک های بین المللی بسیار ارزشمندی را بزودی پس از پایان دوره های مربوطه به علاقمندان اعطاء نماییم.

پکیج های عمومی و خصوصی :

در این پکیج های آموزش ، کلیه آموزش های عکاسی صنعتی ، آموزش عکاسی تبلیغاتی و آموزش طراحی و گرافیک بصورت کاملا خصوصی و در محل آکادمی آموزش ناین پلاس برگزار شده و کلیه مباحث بصورت جداگانه و از ابتدا در کلیه زمینه های مختلف درسی ارائه می گردد و مباحث بصورت عمومی و غیر هدفمند ( به نسبت تولیدات ، محصولات و حتی خدمات خواستی ) می باشد و پس از پایان دوره های آموزشی دانشجو به نسبت علایقی که دارد میتواند در کلیه زمینه ها و یا در زمینه ای بخصوص بصورت تجاری فعالیت نماید . در کنار پکیج های آموزش عکاسی صنعتی و آموزش طراحی و گرافیک با توجه به درخواست های زیاد کلاسهای آموزش کامل اتوکد و نرم افزار ۳ دی مکس نیز در زمینه طراحی پلان و معماری داخلی بتازگی اضافه گردیده است که این دو نرک افزار تنها در بخش های آموطش های عمومی ارائه گردیده و در در حال حاضر در پکیج های صنعتی این دو نرم افزار ارائه نمی گردد.

در کلیه این پکیج ها امکان تجهیز و راه اندازی بخش های سخت افزاری و نرم افزاری توسط کارشناسان آکادمی ناین پلاس فراهم بوده و در کنار آن به دو صورت واحد سیار و درون سازمانی این آموزش ها ارائه می گردد . در پکیج های واحد سیار اساتید در محل کارفرما حضور یافته و با توجه به نوع پکیج انتخابی کلاسهای عمومی و افرادی را تشکیل میدهند . در پکیج های درون سازمانی نیز دانشجویان با معرفی نامه از کارفرمای مربوطه اقدام به ثبت نام و حضور در کلاسهای داخل آکادمی مینماید و کلیه جلسات در محل آکادمی ناین تشکیل میگردد

دوره های خصوصی نرم افزارهای تخصصی

0 -021
تلفن سرارسری رزرو و دریافت اطلاعات

Information & Reservation Phone

For information about holding private industrial photography classes, general organizational and corporate classes, as well as holding and hours of private classes in graphic software, please only contact the number listed in this section

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .

Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.