Equipment & Commissioning

Make Your Dreams Reality

advanced divider

Nine Plus Industrial Photography Training is one of the companies affiliated to Megat International Art and Industry Holding. Nurturing and helping the small and large industrial units of the country and with it the independent enthusiasts of learning the various courses offered were established. In order to meet the daily needs of industrial photography of its domestic products and units These units are used to help Esteghlal in the field of industrial and advertising photography of these units. In addition, due to the welcome of independent individuals, units are also formed in a completely private manner for complete training in industrial photography, advertising photography and design and graphics training. It is pollen.

5/5 - (1 امتیاز)

تجهیز و راه اندازی

در هر محصول و خدماتی که در موارد مختلف تبلیغاتی در سطح جهان ارائه میگردد قطعا از تکنیکها و ترفند هایی جهت جذاب سازی محصول تولیدی استفاده می گردد که محصول را در تبلیغات بسیار منحصر به رخ میکشد ، شاید برای همه ما این اتفاق افتاده باشد که از روی عکس ، جعبه و یا تبلیغات یک محصول اقدام به خرید نموده ایم و در نهایت پس از جعبه گشایی محصول نهایی انتظارات ما را به نسبت تصویر ارائه در قبل از خرید برآورده نکرده باشد ولی این یک نقص نیست ، این یکی از ترفندهای فروش و بازریابی است که توسط هنر عکاسی و رتوش صنعتی بوجود می آید. 

در سالهای نه چندان دور و قبل از بوجود آمدن هنرهای عکاسی صنعتی و رتوش صنعتی امروزی و قبل از گسترش روز افزون تکنولوژی شاید تولید کنندگانی بر این باور بودند که می بایست دقیقا و با همان تولیدات خود بدون وجود کوچکترین تغییرات و زیبا سازی در تبلیغات و بسته بندی نهایی خود اقدام به فروش و بازاریابی می نمودند و چه بسا بسیاری حتی از کوچکترین عکسی در بسته بندی و تبلیغات خود استفاده می کردند اما امروز با پیشرفت تکنولوژی تبلیغات و ترفند های فروش با توجه به گجت های مختلف در دستان کل مردم دنیا قرار دارد و محصولی پیشتاز است که تبلیغات بهترین داشته باشد و بدنه اصلی این تبلیغات متشکل از عکس صنعتی و ادیت و رتوش صنعتی می باشد . تکنیک های سایه گذاری پس از عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی ، شاین گذاری ها رفلکس های دستی و … همه و همه از هنر و ترفند های ادیت و رتوش صنعتی بدست می آید .

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحد های عکاسی صنعتی و گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد . این امر نیازمند تجربیات اجرایی در زمینه های مورد درخواست صنعتی و خدماتی بوده و بی شک بدون تجربه در این زمینه ها نمیتوان مشاوره مناسبی را ارائه نمود .

 با توجه به تنوع بسیار بالا در برندهای مختلف صنعت عکاسی و گرافیک داشتن اطلاعات و مناسب در زمینه خرید انواع دوربین و لنزهای مورد نیاز ،‌ میزان و نوع ژول های هدها و فلاشهای مختلف در زمینه نورپردازی ، تهیه تجهیزات مناسب جانبی و سخت افزارهای مختلف گرافیکی و تصویری همه و همه نیازمند دانش و تجربه لازم در این زمینه ها می باشد تا کارفرما بدون توجیه منطقی اقدام به خرید تجهیزات غیر ضروری نکرده و بتواند مبالغ مورد هزینه را با بهترین و مناسبترین روش هزینه نماید . 

 آکادمی ناین پلاس پس از تحقیق و آنالیز صنعت و خدمات مورد نظر و با استعلام و مقایسه کافی در بین تجهیزات و برند های موجود در باز اقدام به ارائه لیست های مورد نیاز با پروپزال کامل توجیهی و کاربردی می نماید تا با بتوان با کمترین سرمایه گذاری از بیشترین رادمان مورد نظر بهره جست .

تجهیز و راه اندازی

کارشناسان آکادمی ناین پلاس به پشتوانه سالها فعالیت و تجربیات عملی خود در بزرگترین مجموعه عکاسی صنعتی ایران ( عکاسی صنعتی ناین ) و با بهره گیری از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری از اروپا امریکا و کشورهای خاور دور و پس از مشاوره و آنالیز کامل سفارش ، آماده تجهیز و راه اندازی مناسبترین و بهترین استودیو های عکاسی صنعتی در سطح کشور می باشد ، دارا بودن دانش لازم و تجربیات کافی در تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف به نسبت نوع صنعت و خدمات قابل ارائه ، کمک شایانی به ذخیره هر چه بیشتر سرمایه گذاری در این زمینه به کارفرمایان نموده و با راهکار های علمی مناسبترین و بهترین روشها ارائه خواهد شد . تجهیز کارگاه ها و استودیو های عکاسی به نسبت نوع صنعت و خدمات مورد نظر راه را در جهت تشکیل و تجهیز واحد های مختلف صنعتی در زمینه های عکاسی صنعتی باز و هموار می نماید.

در این بین با توجه به ارتباطات مستحکم بین کارشناسان آکادمی ناین پلاس و واردکنندگان تجهیزات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی امکان استفاده از تسهیلات بانکی و نیز خریدهای اقساطی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری عکاسی صنعتی و نورپردازی و نیز فراهم گردیده است.

تجهیز و راه اندازی آتلیه های گرافیک صنعتی

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تجهیزات مختلف گرافیکی و سمعی و بصری ، بروز بودن و داشتن اطلاعات کامل در خصوص تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با این تنوع بسیار بزرگ جهانی که شاید هر لحظه به آنها افزون میگردد کاری سخت و دشوار است . استفاده از بهترین سخت افزارهای روز دنیا در کنار اما نا بجا  میتواند فاجعه بار بوده و کمترین راندمان را حتی با هزینه هایی بسیار گزاف متحمل کرفرمایان نماید . دانستن استفاده مناسب از بهترین سخت افزار مورد نیاز خروجی کار هرچند با مدل ها و قدرتی پایین تر اما برعکس میتواند بهترین برآیند کاری را تولید نماید .

کارشناسان آکادمی ناین پلاس با تجربیات فراوان در زمینه های مختلف صنعت طراحی و گرافیک میتوانند پس از بررسی و آنالیز کامل خواسته های کارفرما در فایلهای خروجی مناسبترین ها را با کمترین سرمایه گذاری ارائه داده تا کارفرمایان متحمل هزینه های گراف و بی جهت نشده و سرمایه خود را بی دلیل هزینه ننمایند. در این بین با توجه به ارتباطات مستحکم بین کارشناسان آکادمی ناین پلاس و واردکنندگان و عرضه کننده گان سخت افزارها و تجهیزات گرافیکی در ایران و امارات متحده عربی ، امکان استفاده از خریدهای اقساطی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری گرافیک نیز فراهم گردیده است.

دوره های خصوصی نرم افزارهای تخصصی

0 -021
تلفن سرارسری رزرو و دریافت اطلاعات

Information & Reservation Phone

For information about holding private industrial photography classes, general organizational and corporate classes, as well as holding and hours of private classes in graphic software, please only contact the number listed in this section

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .

Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.