...Industrial photography training

Make Your Dreams Reality

advanced divider

Nine Plus Industrial Photography Training is one of the companies affiliated to Megat International Art and Industry Holding. Nurturing and helping the small and large industrial units of the country and with it the independent enthusiasts of learning the various courses offered were established. In order to meet the daily needs of industrial photography of its domestic products and units These units are used to help Esteghlal in the field of industrial and advertising photography of these units. In addition, due to the welcome of independent individuals, units are also formed in a completely private manner for complete training in industrial photography, advertising photography and design and graphics training. It is pollen.

5/5 - (2 امتیاز)

آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

آموزش عکاسی صنعتی

قبل از شروع مبحث آموزش عکاسی صنعتی بیان این نکته ضروریست که عکاس هنرمندی است که هنرش ، به گونه ای دیگر دیدن است. یک هنرمند عکاس به مکان ها و اشیای پیرامون خود طوری می نگرد که برای رهگذر عادی بی معنی است. او از اتفاقات پیش افتاده و بی اهمیت ، تصویری زیبا و با شکوه خلق می کند و این همان تفاوت اصلی میان هنرمند عکاس با دیگران است. هنر عکاسی آنالوگ دوران بازنشستگی خود را می گذراند و فضای سنتی این هنر صد و پنجاه ساله جای خود را به تکنولوژی های جدید و تکنیک های جدیدتر داده است و عکاسی دیجیتال با پیشرفت تکنولوژی و با کیفیت شدن تجهیزات عکاسی روز به روز جای خود را در بین عموم مردم باز کرده و هنر عکاسی را از انحصار اساتید و متخصصان این هنر درآورده و به هنری همگانی، عمومی و قابل دسترس تبدیل کرده است.

امروز ما عکاسی معماری را در دوربین تمامی توریست های جهان می توانیم ببینیم. عکاسی غذایی را در گوشی های هوشمند تمام کسانی که به رستوران ها می روند می بینیم. حتی در خاص ترین نوع این هنر ، بسیارند کسانی که با در دست داشتن یک دوربین اقدام به عکاسی صنعتی می کنند که متاسفانه این غیر قابل انکار است. در میان ژانرهای عکاسی ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از تخصصی ترین و اثرگذارترین سبک های این هنر ارزشمند است که متاسفانه وجود دوربین های با کیفیت و تجهیزات تکنولوژیک ، و در دسترس بودن عموم ، این سبک حساس را به نوعی سرگرمی برای افراد سودجو تبدیل کرده است. یک عکاس صنعتی می بایست تکنیک های عکاسی و نورپردازی حرفه ای را بداند تا بتواند به درستی از عهده کار برآمده و هدف را منتقل نماید که امر جز به آموزش و تجربه امکان پذیر نیست.

در این راستا تیم متخصص ما بر آن شده است تا با آموزش گام به گام و ایستادن در کنار افراد مستعد این هنر ، از ابتدا و اصول عکاسی تا انتها که ویرایش نهایی تصویر است ، هم دین خود را به این هنر ارزشمند ادا کند و هم با تلاش در افزایش سطح تکنیکال عکاسان گامی موثر در کیفیت بازار این سبک از عکاسی بردارد . تیم استودیو ناین با بررسی دقیق و تخصصی نیازهای تمامی گروه های علاقه مند به رشته عکاسی اقدام به طراحی دوره های آموزش عکاسی صنعتی نموده است و برای علاقه مندان به این هنر با هر سطح از معلومات درباره عکاسی امکان شرکت در دوره ها را فراهم آورده است. سیاست های آموزشی ما بر این اصل بنا شده است که هنرجویان از ابتدا و گام نخست با استاد مربوطه همراه شده و مبانی هنر عکاسی را خواهند آموخت، با ساختار دوربین ها آشنا می شوند و به تفاوت بین آنها پی می برند و پس از آشنایی با مباحث مهمی چون نور پردازی و تکنیک های مهار آن آشنا شده و گام به گام به دنیای زیبا و منحصر به فرد عکاسی پا می گذارند و با بالاتر بردن توانایی ها و معلومات خود پس از پایان کامل دوره به عنوان یک عکاس صنعتی و با قامتی برافراشته نسبت به دیگر عکاسان هم سبک خود، وارد بازار کار می شوند. 

در مبحث عکاسی سازمانی/شرکتی نیز با توجه به هدف اصلی در زمینه عکاسی صنعتی مورد نظر کارفرما هنرجویان به نسبت پکیج های انتخابی در جلسات دو تا ۵ نفره بصورت منظم شرکت کرده و کلیه ترفندهای عکاسی صنعتی و نورپردازی را به نسبت تولیدات و خدمات خود فرا گرفته و بصورت عملی به تمرینات منظم در این زمینه می پردازند ،‌کلیه زوایا ، تکنیک ها ، ترفند ها و ‌موانع موجود در همان صنعت و محصولات بررسی گردیده و دانشجویان اقدام به انجام پروژه های عملی می نمایند و بصورت صد درصد کاربردی عکاسی صنعتی را با توجه به صنعت و خدمات و تولیدات خود فر می گیرند ،‌پس از دوره آموزشی کلیه نفرات میتواند بصورت مجزا نسبت به عکاسی صنعتی و نورپردازی هدف و محصول مورد نظر بصورت کاملا کاربردی و تخصصی و در سطح کیفی بالا اقدام نمایند . 

کلاسهای عکاسی صنعتی

کلاس های خصوصی و کاربردی عکاسی صنعتی ، مقدماتی تا پیشرفته

عکاسی پایه

عکاسی مقدماتی

عکاسی پیشرفته

عکاسی تخصصی و کاربردی

آموزش عکاسی تبلیغاتی کاربردی

در عکاسی صنعتی هدف از عکاسی به نمایش کشیدن کلیه جزئیات و زوایای محصولات و خدمات و همچنین مواد مورد استفاده در تولید می باشد اما در عکاسی تبلیغاتی هدف برخ کشیدن قابلیتها و مزایای محصول تولید شده و یا و خدمات مورد نظر میباشد که این امر نیازمند دانش و تفکر بالا در تولید و ساخت یک عکس و اثر تبلیغاتی با توجه به ترفند ها و تکنیکهای موجود می باشد در این بحث کلیه دانشجویان از نحوه طراحی تا تولید یک اثر هنری و عکس تبلیغاتی مطلع گردیده و نسبت به کاربرد هدف اصلی خود در بکار بردن عکس تبلیغاتی ( بروشور ها ، بیلبوردها ، کاتالوگ ها ،‌وب سایت و … ) اقدام به عکاسی تبلیغاتی می نمایند که این دوره نیز به نسبت پکیج های انتخابی در جلسات دو تا ۵ نفره و بصورت منظم تشکیل گردیده و با توجه به تولیدات و خدمات مورد نظر کارفرما دانشجویان به تمرینات عملی و فراگیری در این زمینه می پردازند .

مزیت های آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی :

Academy

Nine Plus

برای اطلاع از تعرفه پکیج های آموزش عکاسی صنعتی و آموزش عکاسی تبلیغاتی میتواند از یکی از لینک های زیر اقدام فرمایید

0 -021
تلفن سرارسری رزرو و دریافت اطلاعات

Information & Reservation Phone

For information about holding private industrial photography classes, general organizational and corporate classes, as well as holding and hours of private classes in graphic software, please only contact the number listed in this section

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .

Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.
Brand Name : Brand Short Description Type Here.