هدف شکل گیری

هدف اصلی شکل گیری و تاسیس آکادمی آموزشی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ناین پلاس

هدف از تشکلیل چنین آکادمی آموزشی این است که در جهان امروز با با گسترش روز افزون تکنولوژی و تولید گجت های هوشمند و فراگیر شدن آنها میان افراد تمام جوامع دنیا علم فروش و تبلیغات بیش از پیش به هم گره خورده است و کلیه مراکز و مجموعه های خدماتی و تولید در سراسر جهان نیازمند تبلیغاتی هدفمند و پیشرو می باشند تا از طریق آن بتوانند توان رقابت خود را با دیگر رقبا با ببرند ، چرا که هر قصوری در این زمینه با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و نیز سرعت انتقال دیتا و اطلاعات در سراسر جهان باعث شکست در زمینه های مختلف می گردد. لازمه بروز بودن و در کورس رقابت قرارگرفتن در کنار علم ، تکنولوژی و دانش فنی ، تولید محتوا از محصولات و خدمات به بهترین شکل ممکن است که شالوده کلیه این موارد به عکاسی صنعتی ، هنری ، تبلیغاتی و گرافیک برمیگردد. با توجه به آنکه برخی از مجموعه های خدماتی و تولیدی کشور بصورت روزانه در حال تولید محصولات جدید و برند های مختلف خدمات خود هستند همکاری با واحدهای عکاسی صنعتی و یا تبلیغاتی و حتی مجموعه های قوی در زمینه گرافیک بسیار زمانبر و با هزینه های بالا امکان پذیر است . این نوع خدمات برای مجموعه هایی که از تعدد تولید روزانه برخوردار نیستند و یا مجموعه هایی که بسیار در تغییر و تحولات روزانه قرار ندارد بسیار مطمئن تر و مرقوم بصرفه تر است و چه بسا از کیفیت بسیار بالاتری هم چه نسبت به خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و یا گرافیک برخوردار باشند . اما روی سخن ما و هدف اصلی آکادمی ناین پلاس با مجموعه هایی است که با توجه به تعدد تولیدات و خدمات روزانه نیازمند تهیه و تولید مستمر دیتا در جهت عکسهای تبلیغاتی-عکسهای صنعتی-صفحات گرافیکی و تبلیغی مختلف برای درج در مجلات ، بیلبوردها و تبلیغات محیطی و داخلی میباشند . آکادمی ناین پلاس به این مجموعه ها کمک خواهد نمود تا با پرورش و آموزش حرفه ای و تخصصی نیروهای داخلی خود آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و نیز گرافیک را بصورت کاملا تخصصی ( نسبت به تولیدات ،‌خدمات و نیازمندی های همان مجموعه ) فراگیرند و با تجهیز مناسب سخت افزاری و نرم افزاری بتوانند نیازهای داخلی خود را در زمینه های عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی ، طراحی و گرافیک با واحد های آموزشی آکادمی ناین پلاس مرتفع سازند .

آکادمی آموزشی ناین پلاس خدمات زیر را در جهت رفع نیازهای ذکر شده ارائه خواهد داد

  • آموزش عکاسی صنعتی بصورت کاملا تخصصی و با توجه به نیاز و تولیدات و خدمات مورد نظر
  • آموزش عکاسی تبلبغاتی بصورت کاملا هدفمند و به نسبت نیاز و تولیدات و خدمات مجموعه مورد نظر
  • آموزش فتوشاپ تخصصی بصورت هدفمند و با توجه به نیاز نوع فعالیت مجموعه
  • آموزش ادیت و رتوش صنعتی پس از عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی از محصولات و خدمات مورد نظر
  • آموزش اصلاح رنگ و تصاویر پس از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصولات و خدمات مورد و به جهت هر چه طبیعی جلوه دادن تصاویر
  • آموزش فتومونتاژ کاملا تخصصی و هدفمند با توجه به رفع نیاز تبلیغاتی و طراحی مجموعه مورد نظر
  • آموزش طراحی و گرافیک تخصصی کاتالوگها ،‌بروشورها ، بیلبوردهای شهری و تبلیغات شهری و محیطی به نسبت رفع نیاز کارفرما و مجموعه مورد نظر

امید است با توجه به هدف اصلی هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات و آکادمی آموزشی ناین پلاس که برای اولین بار در سطح کشور پیاده سازی گردیده است بتوانیم کمک شایانی در مرتفع سازی نیازهای عکاسی صنعتی و خدمات طراحی و گرافیک مجموعه های کوچک و بزرگ صنعتی در کشور نماییم. از سویی در تلاشیم تا دوره های مختلف دیگری را نیز به زودی به واحد های آموزشی خود اضافه نموده و با توجه به رایزنی ها و مکاتباتی که با آموزشگاه های بزرگ دنیا داشته ایم بتوانیم مدرک های بین المللی بسیار ارزشمندی را بزودی پس از پایان دوره های مربوطه به علاقمندان اعطاء نماییم.

صفحات مرتبط

برای مطالعه موارد بیشتر مرتبط با آکادمی آموزشی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ناین پلاس بر روی آیکون مربوطه در زیر کلیک فرمایید

درباره آکادمی آموزشی ناین پلاس

مدرسین آکادمی ناین پلاس

مدارک اعطایی آکادمی ناین پلاس

شرکتهای وابسته به آکادمی ناین پلاس

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .