مدرسین آکادمی عکاسی صنعتی ناین پلاس

اساتید مجرب عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی و طراحی گرافیک آکادمی آموزش عکاسی صنعتی ناین پلاس

آکادمی ناین پلاس در سال ۱۳۹۷ در جهت تعلیم و پرورش نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه های عکاسی صنعتی – طراحی گرافیک – رتوش صنعتی و طراحی سه بعدی و معماری توسط هلدینگ مگات تاسیس و بصورت کاملا خصوصی شروع به فعالیت نموده است . پس از بررسی ها و آنالیزهای چند ساله و با توجه به نواقص بی شماری که گاهاً آموزشگاه ها و موسساتی که در زمینه تدریس عمومی و خصوصی موارد یاد شده دارا می باشند بعضاً شاهد عدم رضایت دانش آموختگان پس از گذراندن دوره های متعدد و در بازار کار نهایی بوده ایم . این مجموعه با هدف آموزش صد درصد کاربردی و حرفه ای نسبت به نیاز کاربران بصورت خصوصی و یا در جهت آموزش نیروهای عمومی صنایع مختلف که در جهت رفع نیازهای داخلی خود ( عکاسی صنعتی از محصولات قطعات و خطوط تولید و یا طراحی های چاپی و ... ) اقدام به درخواست آموزش و یادگیری می نمایند بصورت هدفمند تشکیل گردیده است. در کنار آموزش حرفه ای و کاربردی به مشتاقان این امر و یا صنایع ذکر شده این مجموعه نیازمند پرورش نیروهای کارآمد مشتاق در زمینه های کاری هلدینگ بین المللی مگات بوده تا با گسترش روزانه این هلدینگ و اعطای نمایندگی در کشورهای هدف بتوان از بین دانشجویان نخبه جهت تکمیل کادر فنی از نیروهای تحت تعلیم خود بهرمند گردد. آکادمی ناین پلاس در کنار فعالیت مستقل خود بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ بین المللی مگات می باشد.

معرفی اساتید

بیوگرافی و معرفی اختصاصی اساتید آکادمی آموزش عکاسی صنعتی ناین پلاس را با ورود به سایتهای شخصی و یا صفحات اجتماعی مشاهده فرمایید.

درباره آکادمی آموزشی ناین پلاس

مدارک اعطایی آکادمی آموزشی ناین پلاس

هدف شکل گیری آکادمی ناین پلاس

شرکتهای وابسته به آکادمی ناین پلاس

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .