شرکتهای وابسته

آکادمی ناین پلاس یکی از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات می باشد

هلدینگ بین المللی هنر و صنعت ناین با هدف ارائه قوی ترین خدمات در زمینه های خدمات تبلیغاتی صنعتی ، معماری و دکوراسیون داخلی ،‌چاپ و گرافیک و همچنین آموزش در زمینه های عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی ، آموزش طراحی و گرافیک ، آموزش نرم افزارهای دو بعدی و سه بعدی مرتبط با هنر معماری و دکوراسیون داخلی تشکیل گردیده است . آکادمی آموزش عکاسی صنعتی ناین پلاس نقش آموزشی در این هلدینگ را ایفا مینماید که بصورت مستقل جهت تعلیم و آموزش اختصاصی و کاربردی عکاسی صنعتی ، تبلیغاتی و نیز طراحی و گرافیک به کمک صنایع مختلف کشور در جهت راه اندازی و تجهیز واحدهای درون سازمانی اشاره شده، آمده است.
در این بخش به معرفی دیگر مجموعه شرکت های هلدینگ مگات بصورت خلاصه پرداخته ایم و با توجه به قرارگیری لینک وب سایتهای هر کدام از مجموعه ها میتوانید جهت آشنایی بیشتر با ورود به آنها توضیحات تکمیلی را مطالعه فرمایید.

هلدینگ بین المللی مگات

شرکت ملل گستر آریا تمدن با برند تجاری مگات با ۸ شرکت زیر مجموعه ، مجموعه ای بین المللی در جهت ارائه قویترین خدمات تبلیغات صنعتی ، معماری و دکوراسیون داخلی و نیز آموزش کاربردی موارد فوق می باشد. 

عکاسی صنعتی ناین

استودیو عکاسی صنعتی ناین ، مجهزترین و بهترین گروه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی در منطقه خاورمیانه بوده که بواسطه آثار قوی مجری  خدمات عکاسی صنعتی اکثر برندهای معتبر صنعتی در ایران می باشد.

گروه معماری نارک

گروه معماری ناین آرشیتکت با برند تجاری نارک مجموعه ای متشکل از نیروهای مجرب جهت طراحی و پیاده سازی انواع پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی با فعالیت تخصصی ویلاهای لوکس میباشد.

گروه طراحان جزیره

یکی از پر سابقه ترین مجموعه های هلدینگ مگات گروه طراحان جزیره میباشد  که با مجوز رسمی فرهنگ و ارشاد از سال ۱۳۸۰ در زمینه طراحی گرافیک و چاپ تخصصی صنایع مختلف مشغول به فعالیت می باشد.

استودیو طراحی وب دات ناین

استودیو طراحی دات ناین با بهرمندی از نیروهای مجرب و با دانش روز در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت های تجاری تبلیغاتی و فروشگاهی در کنار خدمات حرفه ای سئو فعالیت می نماید.

استودیو مدلینگ پروناین

استودیو پروناین برگرفته از استودیو عکاسی صنعتی ناین بوده که به تازگی فعالیت مستقل خود را در زمینه انجام خدمات مدلینگ و پرسوناژ برندینگ با تجهیزات بسیار پیشرفته  دنیا فعالیت مینماید.

استودیو دیجی پیک

استودیو عکاسی صنعتی و فروشگاهی دیجی پیک به منظور تسهیل در ارائه خدمات و هزینه های عکاسی صنعتی فروشگاهی و صفحات اجتماعی بوده و عمده فعالیت آن در این زمینه می باشد.

پرشین آرت

پرشین آرت مجموعه ای با مدیریت دکتر محمد هادی ابوالقاسمی بوده که فعالیت اصلی آن برگزاری نمایشگاه های بین المللی هنری در سراسر جهان با سابقه ای ۳۵ ساله می باشد.

آکادمی آموزش ناین پلاس

آکادمی آموزش عکاسی صنعتی و گرافیک ناین پلاس ، مجموعه ای کامل اختصاصی در جهت تعلیم و تربیت نیروهای درون سازمانی کارخانجات صنعتی در جهت رفع نیازهای تبلیغاتی آنها می باشد.

صفحات مرتبط

برای مطالعه موارد بیشتر مرتبط با آکادمی آموزشی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ناین پلاس بر روی آیکون مربوطه در زیر کلیک فرمایید

درباره آکادمی آموزشی ناین پلاس

مدرسین آکادمی ناین پلاس

مدارک اعطایی آکادمی ناین پلاس

هدف شکل گیری آکادمی ناین پلاس

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .