در هر محصول و خدماتی که در موارد مختلف تبلیغاتی در سطح جهان ارائه میگردد قطعا از تکنیکها و ترفندهایی جهت جذاب سازی محصول تولیدی استفاده میگردد که محصول را در تبلیغات بسیار منحصر به رخ میکشد ، شاید برای همه ما این اتفاق افتاده باشد که از روی عکس ، جعبه و یا تبلیغات یک محصول اقدام به خرید نموده ایم و در نهایت پس از جعبه گشایی محصول نهایی انتظارات ما را به نسبت تصویر ارائه در قبل از خرید برآورده نکرده باشد ولی این یک نقص نیست ، این یکی از ترفندهای فروش و بازریابی است که توسط هنر عکاسی و رتوش صنعتی بوجود می آید ، در سالهای نه چندان دور و قبل از بوجود آمدن هنرهای عکاسی صنعتی و رتوش صنعتی امروزی و قبل از گسترش روز افزون تکنولوژی شاید تولید کنندگانی بر این باور بودند که می بایست دقیقا و با همان تولیدات خود بدون وجود کوچکترین تغییرات و زیبا سازی در تبلیغات و بسته بندی نهایی خود اقدام به فروش و بازاریابی می نمودند و چه بسا بسیاری حتی از کوچکترین عکسی در بسته بندی و تبلیغات خود استفاده نمیکردند اما امروز با پیشرفت تکنولوژی تبلیغات و ترفند های فروش با توجه به گجت های مختلف در دستان کل مردم دسنیا قرار دارد و محصولی پیشتاز است که تبلیغات بهترین داشته باشد و بدنه اصلی این تبلیغات متشکل از عکس صنعتی و ادیت و رتوش صنعتی می باشد . تکنیک های سایه گذاری پس از عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی ، شاین گذاری ها رفلکس های دستی و … همه و همه از هنر و ترفند های ادیت و رتوش صنعتی بدست می آید .

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحد های عکاسی صنعتی و گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد . این امر نیازمند تجربیات اجرایی در زمینه های مورد درخواست صنعتی و خدماتی بوده و بی شک بدون تجربه در این زمینه ها نمیتوان مشاوره مناسبی را ارائه نمود . با توجه به تنوع بسیار بالا در برندهای مختلف صنعت عکاسی و گرافیک داشتن اطلاعات و مناسب در زمینه خرید انواع دوربین و لنزهای مورد نیاز ،‌ میزان و نوع ژول های هدها و فلاشهای مختلف در زمینه نورپردازی ، تهیه تجهیزات مناسب جانبی و سخت افزارهای مختلف گرافیکی و تصویری همه و همه نیازمند دانش و تجربه لازم در این زمینه ها می باشد تا کارفرما بدون توجیه منطقی اقدام به خرید تجهیزات غیر ضروری نکرده و بتواند مبالغ مورد هزینه را با بهترین و مناسبترین روش هزینه نماید . آکادمی ناین پلاس پس از تحقیق و آنالیز صنعت و خدمات مورد نظر و با استعلام و مقایسه کافی در بین تجهیزات و برند های موجود در باز اقدام به ارائه لیست های مورد نیاز با پروپزال کامل توجیهی و کاربردی می نماید تا با بتوان با کمترین سرمایه گذاری از بیشترین رادمان مورد نظر بهره جست .

تجهیز و راه اندازی استودیو های مختلف صنعتی و تبلیغاتی

کارشناسان آکادمی ناین پلاس به پشتوانه سالها فعالیت و تجربیات عملی خود در بزرگترین مجموعه عکاسی صنعتی ایران ( عکاسی صنعتی ناین ) و با بهره گیری از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری از اروپا امریکا و کشورهای خاور دور و پس از مشاوره و آنالیز کامل سفارش ، آماده تجهیز و راه اندازی مناسبترین و بهترین استودیو های عکاسی صنعتی در سطح کشور می باشد ، دارا بودن دانش لازم و تجربیات کافی در تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف به نسبت نوع صنعت و خدمات قابل ارائه ، کمک شایانی به ذخیره هر چه بیشتر سرمایه گذاری در این زمینه به کارفرمایان نموده و با راهکار های علمی مناسبترین و بهترین روشها ارائه خواهد شد . تجهیز کارگاه ها و استودیو های عکاسی به نسبت نوع صنعت و خدمات مورد نظر راه را در جهت تشکیل و تجهیز واحد های مختلف صنعتی در زمینه های عکاسی صنعتی باز و هموار می نماید.

در این بین با توجه به ارتباطات مستحکم بین کارشناسان آکادمی ناین پلاس و واردکنندگان تجهیزات مختلف عکاسی صنعتی و تبلیغاتی امکان استفاده از تسهیلات بانکی و نیز خریدهای اقساطی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری عکاسی صنعتی و نورپردازی و نیز فراهم گردیده است.

تجهیز و راه اندازی آتلیه های گرافیک صنعتی

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تجهیزات مختلف گرافیکی و سمعی و بصری ، بروز بودن و داشتن اطلاعات کامل در خصوص تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با این تنوع بسیار بزرگ جهانی که شاید هر لحظه به آنها افزون میگردد کاری سخت و دشوار است . استفاده از بهترین سخت افزارهای روز دنیا در کنار اما نا بجا  میتواند فاجعه بار بوده و کمترین راندمان را حتی با هزینه هایی بسیار گزاف متحمل کرفرمایان نماید . دانستن استفاده مناسب از بهترین سخت افزار مورد نیاز خروجی کار هرچند با مدل ها و قدرتی پایین تر اما برعکس میتواند بهترین برآیند کاری را تولید نماید .

کارشناسان آکادمی ناین پلاس با تجربیات فراوان در زمینه های مختلف صنعت طراحی و گرافیک میتوانند پس از بررسی و آنالیز کامل خواسته های کارفرما در فایلهای خروجی مناسبترین ها را با کمترین سرمایه گذاری ارائه داده تا کارفرمایان متحمل هزینه های گراف و بی جهت نشده و سرمایه خود را بی دلیل هزینه ننمایند. در این بین با توجه به ارتباطات مستحکم بین کارشناسان آکادمی ناین پلاس و واردکنندگان و عرضه کننده گان سخت افزارها و تجهیزات گرافیکی در ایران و امارات متحده عربی ، امکان استفاده از خریدهای اقساطی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری گرافیک نیز فراهم گردیده است.

برای اطلاع از هزینه های تجهیز و راه اندازی استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و نیز تجهیز و راه اندازی آتلیه های گرافیک صنعتی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

صفحات مرتبط​

برای مطالعه تعرفه پکیج های آموزش عکاسی صنعتی و آموزش فتوشاپ کاربردی آکادمی ناین پلاس بر روی آیکون مربوطه در زیر کلیک فرمایید

تعرفه پکیج های آموزش عکاسی صنعتی

تعرفه پکیج های آموزش عکاسی صنعتی فروشگاهی

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .