درباره آکادمی

آموزشی عکاسی صنعتی ، عکاسی تبلیغاتی و گرافیک ناین پلاس

آکادمی ناین پلاس در سال ۱۳۹۷ در جهت تعلیم و پرورش نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه های عکاسی صنعتی – طراحی گرافیک – رتوش صنعتی و طراحی سه بعدی و معماری توسط هلدینگ مگات تاسیس و بصورت کاملا خصوصی شروع به فعالیت نموده است . پس از بررسی ها و آنالیزهای چند ساله و با توجه به نواقص بی شماری که گاهاً آموزشگاه ها و موسساتی که در زمینه تدریس عمومی و خصوصی موارد یاد شده دارا می باشند بعضاً شاهد عدم رضایت دانش آموختگان پس از گذراندن دوره های متعدد و در بازار کار نهایی بوده ایم . این مجموعه با هدف آموزش صد درصد کاربردی و حرفه ای نسبت به نیاز کاربران بصورت خصوصی و یا در جهت آموزش نیروهای عمومی صنایع مختلف که در جهت رفع نیازهای داخلی خود ( عکاسی صنعتی از محصولات قطعات و خطوط تولید و یا طراحی های چاپی و ... ) اقدام به درخواست آموزش و یادگیری می نمایند بصورت هدفمند تشکیل گردیده است. در کنار آموزش حرفه ای و کاربردی به مشتاقان این امر و یا صنایع ذکر شده این مجموعه نیازمند پرورش نیروهای کارآمد مشتاق در زمینه های کاری هلدینگ بین المللی مگات بوده تا با گسترش روزانه این هلدینگ و اعطای نمایندگی در کشورهای هدف بتوان از بین دانشجویان نخبه جهت تکمیل کادر فنی از نیروهای تحت تعلیم خود بهرمند گردد. آکادمی ناین پلاس در کنار فعالیت مستقل خود بعنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ بین المللی مگات می باشد.

کلیه آموزش ها در دو بخش صنعتی و عمومی ارائه می گردد که در این بخش به توضیحات کامل این دو بخش می پردازیم

پکیج های آموزشی صنعتی :

آموزشی عکاسی صنعتی ،‌عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی فروشگاهی و آموزش طراحی و گرافیک صنعتی ( مربوط به واحدها و مجموعه های کوچک و بزرگ صنعتی ، تولیدی و خدماتی )

در آموزش های صنعتی آکادمی ناین پلاس ، آموزش عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی و نیز آموزش طراحی و گرافیک بصورت صد درصد هدفمند و به نسبت صنعت و خدمات مورد سفارش ارائه می گردد که بدیهیست در این زمینه نیازی به آموزش و پرورش کلیه مباحث مقدماتی تا پیشرفته کلیه بخش ها نبوده و دانشجو تنها به نسبت هدف اصلی فعالیتی که پس از آموزش نیاز به آن دارد اقدام به فراگیری مطالب می نماید و این دوره ها کاملا کاربردی و با هدف اصلی تولیدات و خدمات کارفرما آنالیز و پیاده سازی میگردد و از مباحث متفرقه و موارد کلی که نیازی به یادگیری در آن صنعت مربوطه ندارد کاسته شده و به زمان آموزش و تمرین و ترفند های اختصاصی صنعت هدف افزوده می گردد. با توجه به فراگیر شدن فروشگاه های اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ و پیج های مختلف فروشگاهی ، یکی از قشرهای متقاضی آموزش عکاسی صنعتی ، صاحبان این نوع وب سایت ها و پیج های فروشگاهی میباشند ،‌با توجه به تعدد بسیار بالای محصولات قابل ارائه در فروشگاه ها و تغییرات روزانه کلیه این موارد و از همه مهمتر هزینه های بسیار بالای عکاسی صنعتی حرفه ای ( که با توجه به نوع ارائه عکس و سایز آن چندان ضروری نیست ) امکان همکاری با مجموعه های عکاسی صنتعی برای اینان فراهم نبوده و با توجه به موارد ذکر شده خود ترجیح میدهند با تجهیزاتی مناسب و کمترین هزینه در کنار آموزش متناسب با این نوع عکاسی صنعتی در این زمینه به خودکفایی رسیده و نیازهای روزانه فروشگاه و صفحات خود را مرتفع سازند که دو نوع پکیج برای عکاسی صنعتی از محصولات فروشگاه های اینترنتی و صفحات فروشگاهی توسط آکادمی ناین پلاس دیده شده است که در بخش مربوطه بصورت کامل ارائه گردیده. در کلیه این پکیج ها امکان تجهیز و راه اندازی بخش های سخت افزاری و نرم افزاری توسط کارشناسان آکادمی ناین پلاس فراهم بوده و در کنار آن به دو صورت واحد سیار و درون سازمانی این آموزش ها ارائه میگردد . در پکیج های واحد سیار اساتید در محل کارفرما حضور یافته و با توجه به نوع پکیج انتخابی کلاسهای عمومی و افرادی را تشکیل میدهند . در پکیج های درون سازمانی نیز داشنجویان با معرفی نامه از کرفرمای مربوطه اقدام به ثبت نام و حضور در کلاسهای داخل آکادمی مینماید و کلیه جلسات در محل آکادمی ناین تشکیل میگردد

پکیج های عمومی و خصوصی :

در این پکیج های آموزش ، کلیه آموزش های عکاسی صنعتی ، آموزش عکاسی تبلیغاتی و آموزش طراحی و گرافیک بصورت کاملا خصوصی و در محل آکادمی آموزش ناین پلاس برگزار شده و کلیه مباحث بصورت جداگانه و از ابتدا در کلیه زمینه های مختلف درسی ارائه می گردد و مباحث بصورت عمومی و غیر هدفمند ( به نسبت تولیدات ، محصولات و حتی خدمات خواستی ) می باشد و پس از پایان دوره های آموزشی دانشجو به نسبت علایقی که دارد میتواند در کلیه زمینه ها و یا در زمینه ای بخصوص بصورت تجاری فعالیت نماید .

در کنار پکیج های آموزش عکاسی صنعتی و آموزش طراحی و گرافیک با توجه به درخواست های زیاد کلاسهای آموزش کامل اتوکد و نرم افزار ۳ دی مکس نیز در زمینه طراحی پلان و معماری داخلی بتازگی اضافه گردیده است که این دو نرک افزار تنها در بخش های آموطش های عمومی ارائه گردیده و در در حال حاضر در پکیج های صنعتی این دو نرم افزار ارائه نمی گردد.

صفحات مرتبط

برای مطالعه موارد بیشتر مرتبط با آکادمی آموزشی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ناین پلاس بر روی آیکون مربوطه در زیر کلیک فرمایید

هدف شکل گیری آکادمی ناین پلاس

مدرسین آکادمی ناین پلاس

مدارک اعطایی آکادمی ناین پلاس

شرکتهای وابسته به آکادمی ناین پلاس

مشاوره تجهیز و راه اندازی واحدهای عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی و آتلیه گرافیک

آکادمی ناین پلاس با توجه به تجربیات گوناگون در زمینه تجهیز و راه اندازی واحدهای مختلف استودیو های عکاسی صنعتی و آتلیه های مختلف طراحی و گرافیک اماده خدمات مشاوره ای در این خصوص به کارفرمایان گرامی میباشد .