آموزش عکاسی محصول

توضیحاتی درباره دوره های آموزش عکاسی صنعتی محصول مختص فروشگاه های اینترنتی و کانال های صفحات اجتماعی

مقدمه ای بر آموزش عکاسی محصول :

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تغییر شیوه های زندگی و سوق به دنیای دیجیتال و مدرنیته ، فروشگاه های اینترنتی در قالب صفحات وب و یا کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی روز بروز رو به افزایش است، فروشگاه هایی که انتخاب و خرید را در هر زمینه ای ساده تر نمود و تنوع بسیار گسترده ای را به مخاطب ارائه نمودند. از این رو وب سایت ها و یا کانالهایی پیشرفت های زیادی داشته اند که توانستند خود را با استاندارهای جهانی در این زمینه سازگار سازند. یکی از آیتم هایی که بسیار در ذهن مخاطب تاثیرگذار بوده و جزو رکن اصلی در روند صعودی فروش میباشد عکاسی صنعتی از محصولات و خدمات ( عکاسی محصول ) است. 

در فروشگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی به واسطه آنکه مخاطب تنها میتواند از روی عکس و اطلاعات موجود قید شده اقدام به خرید نماید لذا میتوان مهمترین گزینه موفقیت را عکاسی صنعتی استاندارد و با کیفیت بالا عنوان نمود.

مزیت آموزش عکاسی محصول ( عکاسی فروشگاهی ) :

با توجه به این امر انجام عکاسی صنعتی برای فروشگاه هایی که گاها بالای هزاران محصول برای فروش ارائه میدهند امری بسیار پر هزینه، با سختی زیاد و از همه مهمتر بسار وقت گیر است به واسطه ارسال محصولات به استودیوهای مختلف داخل و خارج از شهر ( بعضی از فروشگاه ها باتوجه به قرارگیری آنها در شهرهای دیگر و نبود یک استودیو عکاسی صنعتی مناسب در شهر مذکور مجبور به ارسال محصولات به استودیو های خارج از شهر هستند ) مشکلات بسیاری بوجود می آید.

 با توجه به موارد ذکر شده و پس از بررسی های مختلف تیم کارشناسی آکادمی آموزش عکاسی صنعتی ناین پلاس جهت رفع و تسهیل در این امر پکیج های مختلفی را جهت تعلیم و آموزش نیروهای فروشگاه های اینترنتی تدوین کرده است و با ثبت نام در این دوره های آموزش عکاسی محصول ( عکاسی فروشگاهی ) زین پس فروشگاه های اینترنتی میتوانند بعد از گذراندن دوره ها و با تجهیز و راه اندازی استودیو عکاسی محصول ( عکاسی فروشگاهی ) در محل خود اقدام به اخذ عکسهای صنعتی از محصولات و خدمات خود نمایند و پس از ادیت اولیه و با توجه به رعایت استانداردهای لازم مورد استفاده قرار دهند .

مزیت های آموزش عکاسی محصول برای فروشگاه های اینترنتی :

  • سرعت بالا در عکاسی صنعتی از محصولات
  • عدم پرداخت هزینه های عکاسی صنعتی گزاف به استودیوهای مختلف
  • حذف واسطه های کاری
  • تعدد زوایای عکاسی به میزان دلخواه
  • عدم حمل و نقل محصولات و آسیب های احتمالی
  • نظارت مستقیم واحدهای درون سازمانی بر پروژه های عکاسی
  • استفاده همزمان پس از خروجی فایل ها در وب سایت محصول
  • عدم اصلاحات چندباره پس از ادیت عکس صنعتی
  • اعمال سلایق شخصی و دلخواه در کلیه پروژه های عکاسی صنعتی
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نمونه ای از عکس های اخذ شده عکاسی محصول توسط هنرجویان آکادمی ناین پلاس

برای اطلاع از تعرفه عکاسی محصول ( عکاسی فروشگاهی )  میتواند به بخش تعرفه قیمت ها مراجعه فرمایید .

صفحات مرتبط

برای مطالعه موارد بیشتر مرتبط با آکادمی آموزشی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ناین پلاس بر روی آیکون مربوطه در زیر کلیک فرمایید

آموزش فتوشاپ و ادیت عکس صنعتی

آموزش فتومونتاژ کاربردی

آموزش لایت روم و تنظیم رنگ کاربردی

آموزش طراحی و گرافیک چاپی و صنعتی

انجام خدمات عکاسی محصول

مجموعه دیجی پیک در زمینه عکاسی محصول آماده ارائه خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی مختص به فروشگاه های اینترنتی و صفحات مختلف فروشگاهی می باشد